Удача і фінансове благополуччя - виключно в ваших руках

Удача і фінансове благополуччя - виключно в ваших руках

Щоб домогтися успіху в житті, багато разів збільшивши свій дохід, варто кардинально переглянути своє ставлення до роботи, проведення часу та людей. Дізнайтесь, що необхідно змінити в першу чергу.

1. Ставте перед собою конкретні цілі

До тих пір, поки ви просто мрієте про щасливе життя в достатку, нічого в кращу сторону не зміниться. Подумайте і вирішіть для себе, чого конкретно вам хочеться і в які терміни. Після цього почнуть прояснюватися й способи досягнення поставлених цілей.

Щоб досягти високих результатів, вам доведеться ретельно працювати, тому що грошовий достаток навряд чи прийде сам.

2. Плануйте глобально

У спокійній обстановці подумайте, до якого конкретно обсягу статку ви прагнете. Після цього проаналізуйте свої думки і перегляньте кінцеву мету в бік значного збільшення. Поставивши перед собою завдання здобуття дуже високого результату, ви стимулюєте плідну роботу свого мозку. Відтепер ви будете мислити абсолютно іншими категоріями.

Під час планування своєї кінцевої мети визначіться з проміжними результатами, які можуть бути й доволі скромними. В такому разі мозок не будуть долати зрадницькі сумніви у можливості досягнення поставлених кінцевих цілей.

3. Уникайте встановлення обмежень

Штучно створені рамки не дозволяють вам і вашому бізнесу динамічно розвиватися. Страх перед невідомістю негативно впливає на рішення про прийняття активної участі у семінарі, тренінгу, конференції.

Необхідно чітко засвоїти, що отримання будь-якої інформації, досвіду і навичок неодмінно позитивно позначиться на вашому професійному розвитку.

4. Живіть відповідно до своїх фінансових можливостей

Деякі небагаті громадяни вважають, що заможні люди витрачають на придбання дорогих автомобілів, вілл і яхт останні гроші. Це відверта омана. Витратити останні гроші на дуже дорогі, але не завжди потрібні речі можуть тільки бідні люди. Успішні люди намагаються розраховувати свій бюджет таким чином, щоб завжди залишався достатній запас грошей на непередбачені обставини.

Якщо ви орендуєте житло, візьміть за правило витрачати на нього не більше 30% доходу. Якщо плата перевищує зазначену суму, доведеться пошукати більш дешевий варіант.

Економію та планування сімейного бюджету навряд чи хтось назве захоплюючим заняттям, але тримаючи ситуацію під контролем, ви уникнете моментів повного безгрошів'я і банкрутства.

5. Плануйте свій бюджет

Сімейний бюджет слід розглядати з позиції бізнесу. Будь-яка успішна компанія чітко стежить і планує свій бюджет, шукає додаткові джерела доходів і розглядає скорочення витрат.

Точно так само варто діяти і з особистими грошима, планувати покупки і витрати відповідно до прибутків, не приймати спонтанних рішень.

6. Створюйте накопичення

Заощаджуючи і регулярно відкладаючи певну грошову суму, ви навряд чи поповните лави мільйонерів, але захистити себе в разі настання непередбачених і скрутних обставин зможете. При втраті роботи чи хворобі близьких людей ви маєте можливість скористатися власними заощадженнями, а не звертатись за фінансовою допомогою до друзів. Якщо ситуація зовсім вийшла з-під контролю і грошей катастрофічно не вистачає, оформляйте кредит без довідок про доходи та поручителів під 0%, щоб не переплачувати.

7. Відкладайте частину непередбаченого доходу

Люди забувають про народну мудрість, котра стверджує, що копійка рубель береже. Коли несподівано з'являються гроші у вигляді премії, бонусів, подарунків, їх тут же хочеться витратити. Однак не варто поспішати і робити необдумані придбання. Якщо немає жорсткої потреби в придбанні яких-небудь товарів або продуктів, від розтрат краще утриматись.

Несподіваний дохід не враховувався під час планування сімейного бюджету, тому він може бути повністю відкладений до вже наявних заощаджень. Таке незначне поповнення накопичень на маленький крок наближає вас до багатства.

8. Допоможіть грошам працювати на вас

Доки ви економите і відкладаєте невеликі грошові суми, ви не станете помітно багатшим. Навіть за стабільної економіки в країні обов'язкова інфляція повільно знецінює ваші накопичення, адже знижується їхня купівельна спроможність. Для подолання наслідків інфляції вільні гроші варто перевести на накопичувальний банківський рахунок.

Щоб не тільки зберегти, а й примножити свої заощадження, їх потрібно розумно інвестувати. Такі рішення не приймаються зопалу, слід ознайомитися з великим обсягом доступної інформації, оцінити можливі ризики і обрати привабливий для себе спосіб вкладення грошей.

Для збільшення свого достатку потрібно задуматись над створенням кількох альтернативних джерел доходу. З цього ні в якому разі не випливає, що відтепер вам доведеться трудитися на кількох роботах цілодобово та безперервно. Джерелами доходів можуть стати інвестиції в цінні папери, орендна плата за вашу нерухомість чи автомобіль.

9. Захоплюйтеся гідними людьми

Супергерої з фільмів і книг можуть вразити вашу уяву, але не забувайте, що у своїй більшості це вигадані персонажі, наділені фантастичними здібностями. Рівнятися на них, звісно, можна, але не завжди вірно.

Ознайомтеся з переліком найуспішніших людей світу, прочитайте їхню біографію. Напевно працьовитість, наполегливість і мудрість когось із них викличе ваше щире захоплення й повагу. Задумайтесь: якщо ця людина змогла досягти таких висот, то що заважає вам повторити, а може навіть перевершити її досягнення!?

10. Інвестуйте в себе

Якщо ви плануєте значно збільшити свій дохід, слід постійно розвиватися і вдосконалюватися, нарощувати потенціал. Якщо ви не будете прагнути до особистісного зростання, зволієте залишитися на теперішньому рівні, то на поліпшення матеріального становища розраховувати не варто. Змінитися на краще воно може, лише якщо ви виграєте в лотерею або несподівано отримаєте спадщину, що вкрай малоймовірно.

Будь-які тренінги, семінари, курси, конференції, поїздки та подорожі здатні змінити ваш світогляд, подарувати нові ідеї та плани, що призведе до прориву в справах і бізнесі. Підвищення рівня професіоналізму позитивно позначиться і на власнику бізнесу, і на найманому працівнику.

11. Читайте і отримуйте потрібну інформацію

Ми живемо в чудовий час, коли абсолютно всім охочим доступна спеціалізована література. Ви можете читати її в будь-який зручний час, не поспішаючи осмислювати важливі моменти і робити свої висновки. У вас є можливість врахувати чужі помилки, щоб уникнути власних падінь.

Допитливий читач отримає за ціною літератури безцінний урок від автора книги, який для досягнення своєї мети, можливо, витратив роки життя і мільйонні статки.

12. Оптимізувати часові витрати

Робота протягом цілих днів і ночей навряд чи допоможе досягти успіхів. Для плідної трудової діяльності організму необхідний повноцінний сон, тому виділяйте для відпочинку достатньо часу.

Якщо у вас з’явилось трохи вільного часу, не витрачайте його на безцільне гортання стрічок у соціальних мережах. Почитайте спеціалізовану літературу, що підніме вас на ще одну сходинку в професійному розвитку.

13. Створюйте свій імідж

Соціальні мережі можуть розповісти громадськості ті моменти життя, які ви приховували, і таким чином можуть зіпсувати репутацію. Тому проявляйте обережність і обачність у своїх висловлюваннях.

Щоб не видатися легковажним зайдиголовою, дотримуйтеся чіткої позиції, не міняйте кардинально свої принципи.

14. Завжди цінуйте людей

Будучи засновником і керівником свого бізнесу, не забувайте, що від вашого ставлення до найманих працівників залежить успіх роботи всієї компанії. Підібрати професійних фахівців, шанобливо до них ставитися і виплачувати гідну винагороду — важливе завдання для боса.

15. Візьміть усю відповідальність на себе

Час уже зрозуміти, що за всі події, що відбуваються у вашому житті, відповідальність несете виключно самі. Зрозумівши і прийнявши таку позицію, не потрібно буде чекати від когось допомоги й вибачень. Всі рішення приймайте самостійно, з огляду на власні цілі, можливості й сили.

Очікує в майбутньому успіх чи провал — результат ваших рішень. При успішному досягненні поставлених цілей заслужено святкуйте перемогу.

16. Не відступайте й не здавайтеся

Навіть за ретельно продуманих стратегічних планів удача може й не посміхнутися одразу. Слід завжди пам'ятати, що успіх любить наполегливих і настирливих людей, тому будуйте нові плани і робіть активні кроки. Кожна дія наближає вас на один крок ближче до мети.

17. Докладайте максимум зусиль

Якщо не викладатися з повною самовіддачею, то й не варто очікувати на швидке досягнення високої мети. Тільки активні дії, повна впевненість у правильності обраного курсу допоможуть досягти успіху. Жоден талісман чи змова не виконають вашу частину роботи, і навіть підкова принесе удачу лише тоді, коли ви приб'єте її до копита коня і почнете пахати.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status