Звички й захоплення, які приносять в життя успіх і щастя

Звички й захоплення, які приносять в життя успіх і щастя

Автор популярного інтернет-видання My Morning Routine Бенджамін Сполл протягом 5 років цікавився життям і діяльністю 300 найбагатших і найвпливовіших людей планети, якими захоплюються мільйони громадян. Він з'ясовував їхні звички й уподобання, а також захоплення, що стимулюють їхню активну позицію. Всю отриману інформацію він систематизував і тепер ділиться нею зі своїми читачами.

1. Висипатися

Повноцінний щоденний сон не тільки зберігає здоров'я, надає бадьорість, а й стимулює мозкову діяльність. При хронічному недосипанні людина навряд чи зможе похвалитися фізичною та інтелектуальною активністю. Саме тому всі успішні люди намагаються виділяти на сон не менше 7,5 години на добу. Цього правила суворо дотримуються Джефф Безос, Білл Гейтс, Тім Кук, Джек Дорсі.

Справедливості заради слід погодитися, що за активного громадського чи політичного життя не завжди вдається викроїти достатньо часу для нічного сну, доводиться задовольнятися лише 3-4-годинним відпочинком. У такому разі необхідно присвятити вихідні дні спокійному проведенню часу із тривалим сном.

Однак не варто занадто розраховувати на самовідновлення організму за тривалого сну у вихідний день після хронічного недосипання протягом робочого тижня. При такому режимі життя в організмі відбудеться розбалансування біологічного годинника й ритмів.

2. Присвячувати вільний час рідним і близьким людям

Протягом робочого тижня зазвичай не вдається виділити час для повноцінного спілкування з членами сім'ї і друзями. Від нестачі спілкування страждають абсолютно всі, адже ніякі виробничі успіхи не замінять щастя й радості від близькості найдорожчих людей. Якщо зазвичай не вистачає часу для спілкування в будні дні, присвятіть вихідні захоплюючим спільним заняттям, наприклад, спортивним іграм чи поїздкам на природу.

Якщо в сім'ї є діти, намагайтеся приділяти їм максимум уваги, цікавтеся їхніми думками й переживаннями, майте можливість вислухати всі їхні "великі й маленькі радості та негаразди". Такі методи виховання сприяють формуванню різнобічно розвиненої особистості.

Американський підприємець і мільярдер Марк Кьюбан поділився розпорядком свого уїк-енду. Вранці в суботу приходить няня, яка приділяє увагу дітям, тоді як батьки приємно проводять час, разом займаючись спортом. Після цього батьки з дітьми грають у різні ігри, разом обідають і вечеряють, а потім самі укладають їх спати. Таким чином, всі члени сім'ї живуть спільними інтересами, ніхто не відчуває самотності чи браку уваги.

Однак інколи може виникати потреба зайнятися трудовими обов'язками і у вихідні дні. Постарайтеся максимально швидко розв'язати всі робочі проблеми суботнім ранком, щоб решту часу приділити сім'ї.

3. Складати плани на наступний тиждень

Іноді здається, що для досягнення високих результатів впливові люди взагалі не докладають особливих зусиль. Насправді такі люди завжди дотримуються складеного раніше плану дій. Щоб під час трудових буднів не витрачати час на планування роботи, успішні люди приділяють у вихідні дні буквально 10 хвилин свого часу, протягом якого у спокійній обстановці заносять у щоденник майбутні події. Тоді всі плани реалізуються в установленому порядку.

Секретами в плануванні своєї діяльності поділився автор бестселера «Стати продуктивнішим: розкриваємо секрети успішних людей» Брук Поттер. По суботах він вирушає в піші походи, де відволікається від рутинної роботи, насолоджуючись навколишньою красою. Неділю він присвячує обмірковуванню планів і нових ідей, ознайомленню з коментарями й відгуками.

4. Робити те, що дійсно подобається

Планування своєї діяльності і успішна реалізація проектів — головна мета успішних людей. Щоб робота була в радість, від неї періодично потрібно відволікатися, виділяти час на захоплення та хобі. Залежно від характеру й темпераменту, кожна людина має свої переваги. Для душевної рівноваги можна дозволити собі проводити вихідні, займаючись тим, що подобається.

Річард Бренсон, любитель активного відпочинку, суботу проводить на веселих вечірках, а неділю присвячує веслуванню на байдарках, човновим гонкам чи стрибкам зі скель.

Якщо вам не вистачає коштів на дорогі захоплення, завжди доступні гроші онлайн на карту цілодобово в Україні. Ймовірно, вам варто витратити деяку грошову суму на відпочинок, щоб більш плідно працювати і більше заробляти.

Білл Гейтс, навпаки, вважає за краще проводити спокійні вихідні дні. Хоча деякі вважатимуть старомодними такі захоплення, мільярдерові вони приносять задоволення, тому він не планує від них відмовлятися. Найбагатша людина любить грати в бридж, спостерігати за кінними прогулянками своєї дочки, а вечорами... мити посуд.

5. Виконувати домашні справи

Як справедливо вважає Білл Гейтс, кожен член сім'ї повинен вносити свою лепту у виконання домашніх обов'язків. Розставляючи правильно пріоритети, всі домашні справи будуть виконані з мінімальними витратами часу та зусиль.

Якщо трудові будні відбирають більшу частину сил та енергії, тоді можна робити найбільш просту роботу по дому. А ось закінчення тижня варто присвятити відвідинам супермаркету для поповнення продуктових запасів, виконати прибирання та прання.

6. Міркувати, аналізувати поточну ситуацію

Успішні люди прагнуть у вихідні дні виділити хоча б трохи часу, щоб побути на самоті. У тиші чи під приємну музику вони подумки проживають минулий трудовий тиждень, оцінюють його успішність. Тільки у спокійній обстановці можна прийняти розумне виважене рішення, не наробити помилок, піддавшись емоціям.

Саморефлексія в невеликих дозах сприятливо впливає не лише на прийняття правильних рішень, а й на впевненість у власних силах.

Можливо, вам теж варто прислухатись до думки людей, котрі досягли успіху, переглянути розпорядок свого життя. Якщо хоча б частково у вас вийде запозичити їхні корисні звички, велика ймовірність у найближчому майбутньому поповнити ряди здорових, щасливих і багатих людей.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status