Нічим платити мікропозики? Що робити, щоб уникнути неприємностей?

Нічим платити мікропозики? Що робити, щоб уникнути неприємностей?

У разі фінансової скрути або непередбачених дорогих придбань багато хто оформляє позику терміново, без відмов і перевірок. Це рішення є абсолютно логічним, адже допомагає швидко вийти «сухим» з непростої ситуації. Однак життя може підносити сюрпризи, і, на жаль, не завжди приємні.

Часто бувають випадки, коли взятий кредит ще не погашено, але несподівано виникають проблеми у вигляді втрати високооплачуваної роботи чи хвороби рідних людей. Грошей катастрофічно не вистачає, людина опиняється у складному становищі, коли нема чим платити мікропозики ... Що робити тоді? Така ситуація дійсно доволі складна, але доклавши певних зусиль і наполегливості, з неї можна вийти з мінімальними втратами. За умови наявності певних знань.

Ігнор — не вихід

Якщо з не залежних від вас причин обставини складаються не кращим чином, і не вистачає грошей, щоб своєчасно погасити борги в МФО, не потрібно впадати в паніку і здійснювати необдумані вчинки.

В багатьох позичальників у скрутній ситуації з'являється бажання не вживати ніяких дій, не повідомляти про свої складнощі кредитора, пустити всі події на самоплив. Більш того, в перші дні і навіть тижні прострочення кредитори можуть не нагадувати про себе, що вселяє боржнику помилкову надію. Але такий стан речей зовсім не означає, що про борг клієнта забули або що його взагалі пробачили. Навіть якщо наразі ще не надходило жодних повідомлень і нагадувань про прострочення, вам все одно нараховуються відсотки, пеня й штрафні санкції!

У майбутньому, за відсутності будь-яких активних дій з боку клієнта, який має великі прострочення за мікропозикою, справу може бути передано до суду. Виграти таку справу боржникові просто неможливо. Йому доведеться повернути всі борги, зокрема судові витрати та штрафні санкції. Безвідповідальний клієнт за якийсь рік своєї безрозсудної поведінки може зібрати настільки величезні борги, що потім вилазити з них доведеться ще кілька років...

Щоб уникнути такого несприятливого сценарію, за перших ознак фінансової скрути і неможливості своєчасно сплачувати позики відразу слід звернутися до кредитора з роз'ясненням ситуації. Мікрофінансові організації зазвичай ставляться більш лояльно до своїх клієнтів, ніж банки, але навіть з банківськими установами потрібно шукати компроміси та розумні способи виходу зі складної ситуації.

План дій в МФО

Якщо матеріальні складнощі мають тимчасовий характер, і гроші гарантовано надійдуть протягом декількох днів, щоб не допустити прострочення за виплатою кредиту, можна взяти мікропозику онлайн на потрібну суму на найвигідніших умовах.

Але якщо немає абсолютної впевненості в отриманні грошей незабаром, не варто ризикувати і на свій розсуд оформляти нові кредити. Взявши багато позик у МФО, їх все одно доведеться погашати в обумовлені терміни. Щоб не допустити перетворення своїх фінансових проблем у катастрофічну ситуацію, слід щонайшвидше звертатися до менеджерів мікрофінансової організації, які допоможуть знайти оптимальне рішення. Наприклад, продовження терміну договору або зменшення розміру платежів на певний період.

Можливі варіанти усунення проблеми в банку

Банківські установи ведуть більш жорстку політику і не завжди готові увійти в становище своїх клієнтів. Тому дуже сподіватися на прихильне ставлення і відпущення боргів не варто. Проте не потрібно й передчасно впадати у відчай або ховатися — будь-який кредитор зацікавлений в успішному поверненні своїх грошей! Саме тому менеджери банку будуть змушені шукати прийнятні для клієнта варіанти повернення боргу.

Клієнт, який має заборгованість перед банком, повинен робити все можливе, щоб довести свою добропорядність і наміри здійснити розрахунок. Ні в якому разі не потрібно ховатися й обманювати, викликаючи підозри про шахрайство. Буде добре, якщо вдасться надати копію трудової книжки, яка підтверджує втрату робочого місця, або довідку з лікувального закладу про дороге лікування близького родича.

Одним із способів вирішення проблеми, коли непогашеними є декілька кредитів, може бути їх об'єднання в один. Можливе оформлення реструктуризації, з метою продовження терміну погашення кредиту та зменшення суми регулярних платежів.

Позиція МФО щодо боржників

Велика частина позичальників уникає послуг банків, надаючи перевагу співпраці з МФО через більш зручні та лояльні умови. Але слід пам'ятати, що при виникненні прострочення за мікропозикою про свої проблеми слід повідомити менеджера компанії, і тільки в такому разі клієнту буде запропонована можлива допомога, а не нараховуватимуться нові, підвищені відсотки за несвоєчасність. Саме таким чином позичальник зможе повернути свій борг у мікрофінансову організацію без критичної шкоди для сімейного бюджету.

Доброзичливе ставлення до всіх своїх клієнтів проявляє ZEN CREDIT. Якщо в банку вам не вдалося досягти домовленостей щодо наявної заборгованості, пропонуємо отримати мікропозику для розрахунку з банківською установою в ZEN CREDIT. Нові клієнти МФО можуть взяти до 5000 гривень. Повернути гроші мікрофінансовій організації можна протягом 1 місяця взагалі без відсотків і переплат.

У складних ситуаціях не впадайте в паніку — в будь-який час дня та ночі звертайтеся за порадою і допомогою до ZEN CREDIT.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status