Чи можна взяти кредит в декретній відпустці в Україні?

Чи можна взяти кредит в декретній відпустці в Україні?

Наближення народження дитини або відпустка по догляду за нею завжди пов'язані з приємними клопотами, ну й, звісно ж, з непередбаченими витратами. Практично кожній молодій мамі знайома ситуація, коли неможливо залишити магазин без саме цієї дитячої дрібнички...

Оформлення експрес-кредиту онлайн — чудовий вихід із положення. Проте багатьох хвилює питання, чи дають кредит у декретній відпустці? Адже тимчасова непрацездатність є причиною скорочення доходів людини.

Особливості взаємовідносин з кредиторами

Чимало жінок вважає, що взяти кредит у декретній відпустці неможливо. Частково можна погодитися зі скептиками. Банки неохоче співпрацюють з такими позичальниками, адже вважають їх ненадійними. Обставини, що змусили людину звернутися в кредитну структуру, не завжди пов'язані з приємними покупками. Порівняно невеликі розміри допомог, які виплачуються декретниці, не дозволяють молодим людям забезпечити гідне проживання собі та новонародженому малятку. Добре, якщо сім'ю є кому підтримати матеріально. Але в ситуаціях, коли сподіватися нема на кого, доводиться оформляти кредити.

Кожне звернення за кредитом у декретній відпустці індивідуальне і гідне детального розгляду.

Вихід у декрет — це не звільнення. Працюючі громадяни продовжують бути співробітниками тієї чи іншої організації, а отже, можуть розраховувати на схвальне рішення банків за заявкою. Проте варто бути готовими до того, що у разі схвалення процентна ставка буде набагато вищою за очікувану. Таким чином фінансові підприємства страхують себе від можливих ризиків.

Складніше виглядає ситуація, коли до моменту настання тимчасової непрацездатності мама не працювала або працювала неофіційно. До таких позичальниць великі кредитні організації відноситимуться з великою пересторогою. Державна допомога, як би ви не запевняли представника фінансової структури у своїй сумлінності та порядності, не є достатнім доходом для виплат за кредитними зобов'язаннями.

Як знайти вихід?

В теорії все виглядає дуже просто, але на практиці, на жаль, декретницям часто відмовляють у видачі кредитних продуктів. Банки залишають за собою право не пояснювати причину. Не варто впадати у відчай — слід шукати інший варіант отримання необхідної суми грошей.

  1. Домовитися про оформлення кредиту на чоловіка. Можливо для матусь, які мають повноцінну сім'ю з офіційно працевлаштованим главою сімейства. Такий вихід з положення неможливий для людей з негативною кредитною історією або тих, які мають маленьку офіційну зарплату.
  2. Отримати кредит на родичів. Хороші родинні взаємовідносини допоможуть вам пережити фінансові складнощі. Батьки, брати, сестри чи інші члени сім'ї навряд чи відмовлять у допомозі, якщо гарантувати їм стабільні виплати. Однак якщо ви не знаєте, як будете розплачуватися за позикою, то не варто псувати відносини в родині через гроші.
  3. Заставний кредит. Підходить власникам рухомого й нерухомого майна. Заставні позики банки завжди розглядають значно охочіше, адже в разі несплати можна реалізувати заставу. Вигідні умови таких позик у вигляді знижених ставок і великих сум кредитування щодня залучають клієнтів.
  4. Кредит під поруку. Можна розглянути, якщо у вашому оточенні є 2–3 офіційно працюючих людини, які готові зібрати численні довідки та стати поручителями. Однак потенційні співпозичальники не завжди йдуть назустріч своїм друзям.
  5. Звернутися в банк, активним клієнтом якого ви є. Підходить для вкладників або власників депозитного/зарплатного рахунку, куди регулярно надходять фінансові зарахування. Банківські структури більш лояльні до таких позичальників.
  6. Оформлення кредитної картки. Підійде тим, кому потрібні термінові покупки. Сьогодні є безліч пропозицій з безпроцентними пільговими періодами. Все, що від вас буде потрібно — дотримуватися термінів платежів.
  7. Зверніться в МФО. Найпростіше взяти кредит у декретній відпустці в мікрофінансових установах, оминаючи збір довідок і підтвердження джерел доходів. Ваше поточне становище не перешкоджатиме отриманню грошей, але пам'ятайте про те, що відсотки будуть неминуче зростати в разі невиконання зобов'язань.

Ми знаємо, як вам допомогти!

Компанія «ZEN CREDIT» розуміє, як важко у нашому світі знаходитись без засобів до існування, і готова допомогти вам у скрутну хвилину! Ми надаємо позики абсолютно всім громадянам України, від вас вимагається лише паспорт з постійною пропискою, телефон, банківська карта і порядність.

У будь-який час дня та ночі ми простягнемо руку допомоги!

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status