Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

За останні 20 років Україна пережила дві кризи, що відобразилось не тільки на економічній ситуації, але й на особистому бюджеті кожного громадянина. Станом на 2005 рік, кожен 11-й українець мав кредитні зобов'язання перед банком. Але, враховуючи скрутне становище, більшість людей були вимушені прострочувати виплати для того, щоб хоч якось виживати. Звісно, будь-які прострочки негативно впливають на особисту справу людини у БКІ, тому кредит на карту з поганою історією майже недоступний для таких клієнтів. Незважаючи на це, гроші все одно потрібні, навіть у кризу. Саме тому виникає питання: «Де взяти кошти на вирішення фінансових проблем?».

Що таке кредитна історія та БКІ?

Якщо ви вирішите звернутися до банку для отримання позики, перше, на що працівники звернуть увагу, це кредитна історія. Грубо кажучи, КІ являється особистим фінансовим паспортом громадянина, який відображає усі грошові операції, пов'язані з кредитами у минулому.

Яка інформація міститься у КІ:

 • персональна інформація позичальника;
 • на яку суму був виданий займ;
 • де саме відбувалося оформлення;
 • наскільки відповідально відносився до оплати;
 • як часто допускав прострочення.

В залежності від вашої характеристики, приймається рішення видати кредити з поганою кредитною історією, або відмовити. Ситуації бувають різними, тому при більш-менш нормальній КІ ви можете розраховувати на фінансову допомогу від банку.

Де позичити гроші з поганою кредитною історією?

Якщо ви вже побували майже у всіх банках та отримали відмову, у вас залишається небагато варіантів. Перший – звернутися до приватних кредиторів, які на певних умовах видають кошти та просять взамін будь-яку заставу. Варіант другий – це мікрофінансові організації, яким не потрібна застава та хороша КІ. Саме тому взяти кредит на карту з поганою кредитною історією можна без проблем у МФО.

В Україні існує принаймні з десяток мікрофінансових компаній, які пропонують гроші на різних умовах. Якщо людина звертається за позикою вперше, їй буде складно розібратися з усіма нюансами оформлення, тому краще заручитися допомогою брокерів, які знайдуть МФО та  підкажуть, як безпечно оформити кредит з поганою кредитною історією. Сервіс підбору «ДЗЕНКРЕДІТ» пропонує список перевірених МФО, які працюють на території України багато років та мають високий рейтинг серед конкурентів. Ми особисто перевіряємо кожного кредитора, тому ваша угода буде укладена з дотриманням Закону.

На що перевіряються МФО:

 1. Документи. У кожної компанії, яка видає кошти у кредит, повинні бути відповідні дозволи та ліцензія від Національного Банку України.
 2. Послуги. Враховуючи високий рівень конкуренції, запропоновані послуги повинні відрізнятися особливими умовами, які будуть повністю влаштовувати клієнта.
 3. Якість обслуговування. На цьому етапі оцінюється робота з клієнтом та відгуки від постійних позичальників.
 4. Актуальність пропозицій. Ми порівнюємо відсоткові ставки, які повинні буди середніми по ринку.

Як бачите, взяти кредит з поганою кредитною історією через брокера «ZENCREDIT» дуже просто. Вам не потрібно витрачати час та вивчати особливості тієї чи іншої компанії.

Як оформити позику у МФО?

Позика онлайн з поганою кредитною історією оформлюється швидко. Середній час на проведення всіх онлайн операцій не перевищує 30 хвилин.

Послідовність дій позичальника:

 1. Заповнюємо інформацію у кредитному калькуляторі на сайті «ДЗЕНКРЕДІТ» та чекаємо, поки система проведе пошук і представить інформацію про всіх кредиторів, які згодилися на ваші умови.
 2. Далі потрібно обрати конкретну МФО та перейти на сайт для реєстрації. Від вас потребується мінімум даних: ПІБ, дата народження, номер мобільного телефону та електронна пошта.
 3. Після реєстрації завантажте фотографії ідентифікаційного коду та паспорту, а також прикріпіть банківську картку.
 4. Отримайте договір у електронному вигляді та уважно вивчіть основні пункти, де вказана сума, термін погашення та міри, які будуть застосовані до вас при недотриманні умов.
 5. Чекайте на зарахування коштів онлайн на банківську картку.

Повертаючись до операції з прикріплення картки, необхідно прослідити, щоб на рахунку було декілька гривень для успішної тестової транзакції. Отримати кредит з поганою кредитною історією можна також готівкою, але потрібно особисто звертатися до МФО та шукати найближчі офіси, що не завжди зручно.

Як оформити позику на довгий термін?

Якщо вам потрібна значна сума грошей і ви бажаєте оформити кредит онлайн на довготривалий термін, тоді звичайні пропозиції від МФО вам не підходять. Справа у тому, що кожен день вам нараховується від 0,1 до 2%, а за рік це усі 100 -700%. Саме тому, для оформлення такої позики необхідно заздалегідь дізнатися у кредитора про можливість надання позики під мінімальний процент. Оптимальний варіант довгострокового договору – це позика з відсотковою ставкою від 0,01 до 0,1% в день.

Які переваги мікрокредиту з поганою КІ?

Якщо вам пропонують кредит з поганою кредитною історією на карту, то це вже являється великою перевагою, у порівнянні з іншими фінансовими організаціями. МФО не звертають увагу на вашу платоспроможність та не формують запит до БКІ, тому взяти позику не складно.

Які переваги для клієнтів МФО:

 1. Можна взяти гроші в кредит на картку на довготривалий термін без відказу. Якщо ви постійний клієнт, вам можуть видати позику навіть на рік під невисокий процент.
 2. Оформлення онлайн з будь-якого місця. Ви можете навіть відпочивати на морі та без проблем отримати кошти на карту, якщо вони раптом закінчилися.
 3. Режим роботи – це не про МФО. Цілодобова видача коштів та підтримка клієнтів робить мікропозики універсальним інструментом для швидкої фінансової допомоги.
 4. Не потрібно збирати довідки про доходи, пред’являти воєнний квиток та шукати поручителів. Підготуйте тільки паспорт та код.
 5. Самі встановіть термін, за який зможете погасити борг. Чим менше днів ви користуєтесь послугами, тим менше відсотків заплатите.
 6. Оформіть позику за 15-30 хвилин, в залежності від кредитного рейтингу.

Важко не погодитись, що кредити онлайн на картку з поганою кредитною історією мають багато переваг, тому вибір українців, які потрапили у скрутне фінансове становище очевидний.

Чому мені відказали у позиці?

Мікрофінансова організація – це одна з найлояльніших компаній, яка пропонує доступні позики без застави, поручителів та купи непотрібних документів. Але, ваша заявка може бути відхилена по різним причинам.

Чому мою заявку відхилили:

 • вказані невірні дані;
 • жахлива кредитна історія;
 • не закриті поточні кредити у МФО;
 • надто велика сума;
 • буда спроба взяти позику на іншу людину.

Усі незаконні дії працівники МФО одразу бачать, бо користуються спеціальними алгоритмами перевірки клієнтів по паспорту. Щоб підвищити шанси на обслуговування у мікрофінансовій компанії, перевірте вірність вказаних даних та спробуйте запросити меншу суму. Якщо ви не знаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією або хочете задати інше питання, звертайтесь до сервісу підбору «ZENCREDIT». Ми завжди онлайн!

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status