Кредит без довідок про доходи

Кредит без довідок про доходи

За останні декілька років кількість українців, які зверталися до фінансових організацій за позикою, помітно зросла. Постійні негаразди в країні, підйом цін на продукти, безробіття та інші фактори вимушують звертатися за допомогою до банків, котрі надають послуги кредитування громадян на основі різноманітних програм. Але, як і у всі часи, банківські організації безпощадно ставляться до тих людей, які не працюють та не мають постійного заробітку, тому для них дорога закрита до кредитного відділення. Що ж робити у такій ситуації та де взяти гроші, коли вони так необхідні? На щастя, по всій території України функціонують мікрофінансові організації, які надають кредит без довідок про доходи та підтвердження місця роботи. Це справжня нахідка для звичайної людини, бо майже кожен громадянин з мінімальним пакетом документів може звернутися до МФО та подати заявку. Спитайте себе, який банк дає кредит без довідки про доходи? Гадаємо, що ви знаєте відповідь на це запитання і відповідь точно не задовольнить вас.

Коли людина звертається до МФО?

Насправді, у житті може виникнути будь-яка проблема, і майже усі негаразди, які пов’язані з матеріальним становищем, можна вирішити за допомогою грошей.

На що люди беруть мікрокредит найчастіше:

 • на придбання особистих речей;
 • продукти харчування та ліки;
 • лікування у медичному центрі;
 • оплата незапланованої відпустки;
 • закриття кредиту у банку;
 • ремонт автомобіля;
 • організація весілля та багато іншого.

Найпопулярніша причина оформлення швидких грошей – це банальна відсутність коштів до зарплати. У такому разі гроші в кредит без довідки про доходи можуть видаватись на термін до 7 днів, доки позичальник не отримає кошти на роботі. Звичайно МФО розуміють кожного клієнта, тому намагаються йти на зустріч та не звертати увагу на кредитну історію.

Що таке МФО та як вона працює?

Мікрофінансова організація – це фінансова компанія, яка займається оформленням кредитів на невелику суму та короткий термін. Основна ціль такої позики – вирішити грошові проблеми клієнта, які раптово виникли та потребують негайного прийняття рішення. які банки дають кредити за 1 день? Звісно, є і такі випадки фантастичної швидкості по оформленню позики, але це може трапитись при умові ідеальної кредитної історії клієнта.

У МФО усе навпаки:

 • довідка про доходи не потребується;
 • поручителі не потрібні;
 • офіційне працевлаштування не має значення;
 • видача кредиту протягом однієї години;
 • переказ коштів на банківську картку без візиту у офіс;
 • відсутність нормованого режиму роботи – працює цілодобово та без вихідних;
 • низький відсоток відмов.

Не потрібно мати відповідну освіту, щоб побачити усі переваги співпраці з мікрофінансовими організаціями. Достатньо лише звернутися до МФО та взяти гроші, які вам так потрібні вже зараз. Будьте обережні, бо якщо ви знайшли кредитора і він каже: «Дам гроші під відсотки без застави», потрібно спочатку перевірити організацію та усі документи, пов’язані за їх діяльністю.

Як знайти надійного кредитора?

У наш час навіть мікрокредитні організації можуть займатися противоправними діями, спекулюючи на звичайних людях. Нажаль, це неможливо викоренити, але можна обійти стороною. Сервіс підбору «ДЗЕНКРЕДІТ» займається пошуком та фільтруванням МФО, які пропонують привабливі послуги кредитування громадян України.

Це досить важка робота, тому що ми проводимо перевірку по наступним показникам:

 • документи (ліцензія від НБУ);
 • скільки років працює;
 • які послуги пропонує;
 • актуальність пропозицій у зрівнянні з конкурентами;
 • відгуки постійних клієнтів.

Шукаючи МФО через наш сервіс, ви гарантуєте безпеку грошової позики та оберігаєте себе від недобросовісних кредиторів.

Як взяти кредит онлайн без довідки про доходи?

Як взяти кредит без довідки про доходи та на що звернути увагу? С самого початку, потрібно підготувати необхідний пакет документів та мати у наявності банківську картку з плюсовим балансом, щоб підтвердити її дійсність.

Що потрібно робити:

 1. Заповніть спеціальну форму на головній сторінці «ZENCREDIT», вказавши бажану суму та термін погашення. Система автоматично розрахує відсоткову ставку.
 2. Після обробки інформації перед вами відкриється список МФО з різними пропозиціями, і вам необхідно обрати одну з них.
 3. Як тільки ви натиснете на кнопку під назвою мікрофінансової організації, вас перенаправить на офіційний сайт.
 4. Після переходу на вас чекає проста реєстрація для того, щоб кредитор розумів, з ким він має справу. Також потрібно прикріпити банківську картку для звершення транзакції. Справа в тому, що попередні підрахунки не являються підставою для видачі позики, і кредитор проводить перевірку громадянина тільки після реєстрації.
 5. Перевірка проводиться лише по деяким показникам, а кредитна історія не розглядається
 6. Якщо все у порядку, на внутрішню пошту прийде лист з закріпленим кредитним договором, а після його підтвердження позичальником на карту прийдуть кошти.

Для нових клієнтів є послуга «кредит без відсотків», а саме, вам надається мінімальна позика під 0,01% в день. Таким чином, ви зможете отримати гроші, при цьому не переплативши майже нічого.

Як працює кредитний калькулятор?

На сайті «ДЗЕНКРЕДІТ» є власний калькулятор, який підраховує відсотки та відображає приблизний термін погашення боргу у відповідній кількості. Така функція є абсолютно у всіх МФО, щоб клієнтам було зручно орієнтуватися у власному бюджеті. Як же рахується відсоткова ставка та інші важливі параметри?
Наприклад, ви берете у МФО 5000 гривень під 1,2% на 10 днів. За кожен день вам буде нараховуватися 60 гривень (5000 + 1,2% = 60). Через 10 днів загальна сума погашення складатиме 5600 гривень (60 х 10 =600 + 5000 = 5600). Погодьтесь, що це ідеальний варіант швидкого кредитування, як варіант до зарплати. Ви маєте можливість достроково погасити кредит, і тоді загальна сума буде меншою, в залежності від кількості скорочених днів.

Чи дадуть мені кредит без офіційного працевлаштування?

Якщо у людини не має офіційної роботи, це не означає, що вона не працює. Усі ми розуміємо, що без грошей неможливо існувати, тому майже усі громадяни України мають підробітку або отримують пенсію. Саме тому кредити без офіційного працевлаштування надаються МФО без обмежень. Часто буває так, що чоловіки та жінки не працюють тимчасово у зв'язку з декретом, станом здоров'я або затяжною відпусткою без усіляких виплат. Але це не означає, що людина неспроможна платити по кредиту.

Що робити у разі прострочки?

Нерідко буває так, що ви плануєте одне, а виходить зовсім інше. Сам для таких ситуації існує послуга пролонгації кредиту, яка дозволяє збільшити термін договору та оплатити його пізніше. Ця послуга надається на етапі підписання договору та обговорюється індивідуально заздалегідь.

Що робити, якщо ви не пролонгували договір:

 1. Зверніться до вашого кредитора за номером, який був вказаний у кредитному договорі та поясніть ситуацію.
 2. Скоріш за все, вам подарують ще декілька днів без нарахування штрафу, що дозволить уникнути покарання.
 3. Взагалі, краще не тягнути до моменту, коли вас занесуть до списку боржників, бо це негативно відобразиться на подальших позиках.
Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status