Які банки не перевіряють кредитну історію?

Які банки не перевіряють кредитну історію?

Численні банки та фінансові організації пропонують повнолітнім громадянам України оформляти кредити на досить вигідних умовах. Такі послуги привабливі для клієнтів, оскільки допомагають усунути матеріальні складнощі різних масштабів. Може не вистачати грошей до зарплати, а може не виявитися потрібної суми для дорогого придбання — у будь-якому випадку вийти з ситуації вам допоможе позика.

Але не всі позичальники можуть отримувати в банках гроші в борг у міру своєї потреби. У банківській установі досить проблематично, наприклад, оформити кредит без прописки, тому що особистість такого позичальника може викликати певну недовіру. Та й громадяни, які мають реєстрацію за місцем проживання, можуть несподівано зіткнутися з неприємним сюрпризом і опинитися в переліку не найбажаніших клієнтів. Справа може полягати в тому, що раніше було взято позику, яка погашалася з деякими порушеннями термінів і розмірів платежів. Навіть за умови, що весь борг було успішно повернуто кредитору, кредитна історія позичальника могла стати безнадійно зіпсованою...

Якщо у такого громадянина виникає складна матеріальна ситуація і з'являється потреба в додаткових грошах, він починає гарячково шукати, які банки не перевіряють кредитну історію. Пошуки навряд чи увінчаються успіхом, але не варто відразу впадати у відчай. Вашу проблему зможуть швидко розв'язати інші фінансові організації.

Для чого банки вивчають кредитну історію

Усі фінансові установи, що видають кредити, намагаються звести до мінімуму ризики втрати своїх грошей, а тому навряд чи вийде знайти банки, які не перевіряють кредитну історію. Кожен потенційний клієнт ретельно розглядається в плані платоспроможності та доброчесності. Позичальники, які мали раніше не надто вдалий досвід співпраці з банківськими структурами, які несвоєчасно вносили в повному обсязі платежі, втрачають свою привабливість для установ.

Вся інформація про фінансову діяльність позичальників надійно зберігається у бюро кредитних історій України. З огляду на тісну співпрацю банкірів з бюро, сумніватися, чи всі банки бачать кредитну історію, не доводиться.

Що робити українцям із заплямованою КІ

Менеджери всіх фінансових установ ознайомлюються з КІ потенційних клієнтів, але остаточне рішення про співпрацю залежить не тільки від цієї інформації. У складній ситуації, коли терміново потрібні гроші, не варто втрачати дорогоцінний час на роздуми, які банки перевіряють кредитну історію. Слід ознайомитися з переліком кредиторів, готових ризикнути та видавати позики людям із зіпсованою КІ. Деякі організації запитують дані про фінансову діяльність потенційних позичальників за останній рік. Якщо в цей період грубих порушень не зареєстровано, менеджер може задовольнити заявку користувача.

Нові кредитори, які динамічно розвиваються та розширюють свою клієнтуру, цілком вірогідно, зустрінуть вас прихильно. Громадянам із зіпсованою репутацією можна розглянути звернення до:

  • «IdeaBank»;
  • «Кредит Дніпро»;
  • «Креді Агріколь»;
  • «Альфа Банк»;
  • «Оксі Банк».

Якщо банки відмовили вам у видачі кредиту через погану КІ, зверніть увагу на мікрофінансові організації. ZEN CREDIT працює в рамках чинного законодавства країни, знаходить можливість видавати мікропозики всім, хто звертається. Швидкий розгляд і затвердження заявки навіть для людей з поганою КІ дає можливість отримати потрібну суму майже моментально в будь-який час доби. Навіть у вихідні та святкові дні.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status