Де взяти кредит на квартиру?

Де взяти кредит на квартиру?

Сучасні реалії такі, що переважна кількість громадян в Україні не мають свого житла. Звісно, вони не сплять на вулиці, а тимчасово проживають у батьків, друзів, близьких родичів, або просто орендують квадратні метри. Така ситуація не є безпідставною, бо ціни на нерухомість с кожним роком підвищуються, а рівень заробітку не завжди досягає навіть мінімуму. Якщо поодинці або з друзями ще можна якось прожити на зйомній квартирі, то у випадку молодої сім'ї підходить тільки купівля власного дому, особливо при народженні дитини. Що робити у такій ситуації та де взяти гроші на житло?
У наш час майже кожна людина може отримати те, чого хоче, завдяки кредитуванню від банків. Купівля квартири також не є виключенням, причому гроші можна взяти навіть на будівництво. Але як це зробити та до якого банку краще звернутися? Чи є певні пільги по державній програмі у підтримку молодим сім'ям? На ці питання ми постараємося надати вичерпну відповідь.

Краще купити чи орендувати житло?

Оренда житла являється однією з найпопулярніших послуг не тільки в Україні, але й усьому світі, що підтверджує неспроможність людей купити власний дім. Фінансові труднощі у даному випадку повністю зрозумілі, тому банки намагаються спростити умови для того, щоб люди змогли взяти гроші в кредит на квартиру без відказу. Та чи усе так просто, як здається на перший погляд? Звісно ні, бо на момент оформлення позики доводиться зустрічатися з різними причинами відхилення заявок, починаючи з поганої кредитної історії і закінчуючи відсутністю офіційного працевлаштування.

Повертаючись до питання оренди, тут також є свої недоліки, і вони суттєві:

 • кожен місяць вам потрібно віддавати чималу суму;
 • багато шахраїв, які здають не своє житло;
 • хазяїн може навідатись у будь-який момент та попросити з’їхати;
 • часті зміни адреси проживання;
 • усі пошкодження житла компенсуються за ваш рахунок.

Дивлячись на ці недоліки, мало хто дійсно захоче жити у орендованому домі, але ситуація часто примушує людей йти на цей крок, тому квартири для молодих сімей у Києві у більшій кількості оформлені саме у кредит.

Що таке іпотека та кому вона надається?

Квартира в кредит в Україні являється доволі розповсюдженою послугою у банку. Розглядаючи різноманітні пропозиції майже усі українці приходять до єдиного рішення. Представлена послуга дозволяє молодій сім'ї отримати власне житло, зобов’язавши себе виплачувати кожен місяць певну суму грошей на протязі встановленого періоду. Це доволі вигідна угода між банком та позичальником, оскільки житло надається одразу після підписання договору і не потрібно чекати десятки років до моменту, коли накопиться необхідна сума.

Які переваги іпотеки:

 • квартира для молодої сім'ї надається у день підписання документів;
 • можна самому обрати, скільки платити кожен місяць;
 • відносно низька відсоткова ставка – від 5 до 15%;
 • у більшості випадків не потребується перший внесок;
 • довгий термін, який дозволяє платити невелику суму щомісяця;
 • багато пільгових програм з державною підтримкою;
 • послуги пролонгації та взяття кредитних канікул на різні випадки.

Квартири для молодих сімей у Києві, взяті у кредит, мають ще одну велику перевагу – інфляція. З роками ціни на нерухомість нестримно зростають, тому у майбутньому ви можете ще й заробити на власному домі. Відсоткова ставка та ціна квартири фіксується у договорі та залишається незмінною протягом усього періоду іпотеки.

Недоліки іпотеки:

 • значна переплата, особливо якщо іпотека розрахована на 20 років і більше;
 • кредитну нерухомість не можна продавати та розмінювати;
 • потрібно зібрати купу документів для оформлення;
 • при відкритій іпотеці дуже важко взяти іншу позику у банку;
 • постійні хвилювання за фінансове становище у сім'ї.

Так, кредиті на квартиру мають свої плюси та мінуси, але ви отримуєте власний дім майже одразу, що не може не приваблювати. Сам тому більшість молодих сімей звертаються до банків та намагаються взяти іпотеку. Звичайно, ви не зможете розпоряджатись повністю житлом у плані продажу, але це не є недоліком, якщо воно було придбане для постійного проживання.

Які документи необхідні для оформлення іпотеки?

Щоб взяти квартиру на виплату, необхідно зібрати цілу купу документів, на що знадобиться багато часу. Є первинний та вторинний прийом, які відрізняються між собою видами документів. При первинному звернені вас візьмуть тільки паспорт та ідентифікаційний код для попереднього розгляду кандидатури.

Далі з вас витребують наступні папірці:

 • внутрішній паспорт громадянина України;
 • закордонний паспорт;
 • воєнний квиток для чоловіків;
 • довідка про доходи;
 • копія свідоцтва про шлюб;
 • довідка про місце реєстрації позичальника.

У процесі консультації з представником банку у вас можуть попросити додаткові документи, якщо з основними виникли проблеми (наприклад, посвідчення водія).

Де краще взяти кредит на житло молодої сім'ї?

Щойно створені сім'ї з дітьми – це най незахищена категорія громадян, бо середній вік такого подружжя не перевищує 28 років. Як правило, молодята ще не мають стабільної роботи або навчаються, тому кредит на квартири їм взяти важко. На такі випадки існує державна програма, яка дозволяє придбати житло на спрощених умовах та зі зниженою відсотковою ставкою. Подібною програмою можуть скористатися молоді сім'ї, вік яких не перевищує 35 років.

Переваги пільгового кредиту:

 • швидке оформлення на спрощених умовах;
 • відсоткова ставка 3% на рік;
 • перший внесок всього 6% від загальної суми;
 • виплата субсидії при народженні дитини.

Які недоліки пільгового кредиту:

 1. Може отримати не кожна молода сім'я. Якщо у квартирі достатньо місця для проживання усіх членів родини, тоді вам можуть відмовити.
 2. Висока конкуренція. Пропозиція має певну кількість місць, тому якщо до відділення банку звернеться багатодітна сім'я, то перевага буде надана саме їм.
 3. Можуть відхилити заявку, якщо виплата по кредиту перевищує 50% загального доходу.
 4. Щоб підвищити свої шанси, необхідно мати постійне місце працевлаштування та не мати погану репутацію у банку з жахливою кредитною історією.

Проблеми з виплатою іпотеки

Якщо у вас оформлена квартира на виплату у Львові з поганою кредитною історією, є велика вірогідність того, що в один із місяців у вас не знайдеться коштів на оплату кредиту. Прострочки по іпотеці призводять до штрафів та припинення умов договору. Щоб підстрахувати себе та не прострочити черговий платіж, зверніться до мікрокредитних організацій. Середній щомісячний внесок по іпотеці складає від 3000 до 6000 гривень, а ці гроші вам без проблем дадуть у МФО по паспорту та ІПН, не звертаючи увагу на вже відкритий кредит.

Сервіс підбору МФО «ДЗЕНКРЕДІТ» допоможе знайти мікрофінансову організацію та оформити швидкий кредит на погашення іншого. Не потрібні довідки про доходи та ідеальна КІ, завдяки чому отримання позики доступно для кожного громадянина України. Ви можете взяти гроші за 30 хвилин прямо на банківську картку без дзвінків та особистого звернення до офісу МФО.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status