Як дізнатися залишок по кредиту і зберегти свій кредитний рейтинг

Як дізнатися залишок по кредиту і зберегти свій кредитний рейтинг

Кожен відповідальний позичальник зацікавлений у своєчасному поверненні позики. Адже тільки в цьому випадку можна зберегти лояльне ставлення кредитора, уникнути нарахування штрафних відсотків та появи негативних записів у кредитній історії. Для дотримання графіка виплат і оптимального витрачання свого бюджету позичальник повинен володіти інформацією про те, як дізнатися залишок за кредитом. Це дозволить вам тримати ситуацію під контролем і зберегти чітке розуміння, коли здійснювати черговий платіж і скільки грошей для цього знадобиться. Тому розглянемо нижче способи, як дізнатися залишок заборгованості за кредитом.

Навіщо позичальникові потрібна така інформація

Як відомо, отримати банківську позику можна тільки в тих випадках, коли наявна кредитна історія не дає приводу сумніватися у відповідальному ставленні позичальника до погашення боргу.

І хоча кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією можна взяти в будь-якій мікрофінансовій організації, в разі появи потреби у більшій сумі, наприклад, на придбання квартири або спорудження будинку, без банківського кредитування не обійтися. І навіть якщо Ви не плануєте здійснювати такі великі придбання, слід знати, як перевірити залишок кредиту, щоб не помилитися у сумі виплат і не витратити через це зайві гроші на оплату пені.

Крім того, точне знання залишку боргу за кредитом знадобиться в таких випадках:

  • за дострокового погашення боргу;
  • для реструктуризації;
  • для рефінансування.

Способи отримання відомостей за залишком боргу

Існує безліч способів, що дозволяють отримати достовірну інформацію про свою фінансову ситуацію. Якщо Ви до сих пір не знаєте, як перевірити залишок боргу, ознайомтеся з найбільш простими і надійними варіантами:

  • Кредитна історія. Надішліть запит у бюро кредитних історій, після чого Ви отримаєте дані за всіма своїми кредитами: скільки разів позичали гроші, в яких банках, коли погасили борг і яка сума решти заборгованості. Цей спосіб особливо зручний, якщо у вас є декілька відкритих договорів. Але слід знати, що безкоштовний доступ до КІ надається лише одного разу на рік, а за більш частих звернень ця послуга стає платною.
  • Особистий кабінет. Більшість фінансових установ має власні сайти, на яких зареєстрований користувач отримує доступ до особистого кабінету. За наявності Інтернету позичальник може в будь-яку хвилину перевірити всю інформацію за позикою в режимі онлайн.
  • СМС-сповіщення. Чимало банків під час укладання договору пропонують підключити послугу СМС-сповіщень. Незважаючи на те, що за неї доведеться платити деяку незначну суму, це досить зручний варіант для забудькуватих клієнтів. Одного разу на місяць, за кілька днів до чергової дати погашення на ваш мобільний телефон надходитиме повідомлення з сумою платежу та із залишком за позикою.
  • Відділення банку. Ви можете особисто прийти у відділення або зателефонувати. У будь-якому випадку по номеру договору оператор відповість на всі ваші запитання за кредитом, щодо решти боргу зокрема.
  • Банкомат. Використовуйте найближчий банкомат і свою кредитну карту для отримання потрібних відомостей за позикою. Вставте карту, введіть ПІН-код і скористайтеся запропонованим меню.

Слід зазначити, що інформація щодо решти боргу доступна не тільки позичальнику, але й його поручителю. Людина, яка поручилася за вас перед банком і взяла на себе відповідальність за виконання фінансових зобов'язань, має ті ж права, що й позичальник. Зокрема й право перевіряти надходження платежів і залишок боргу.

Деякі з описаних способів дозволяють не лише отримувати потрібні відомості, а й здійснювати оплату за кредитним договором. Наприклад, чергову виплату можна здійснити через особистий кабінет, у відділенні банку, за допомогою терміналу, обладнаного купюроприймачем.

У деяких банках запропоновані й інші варіанти взаємодії з клієнтом. Наприклад, інформацію за позикою можна дізнатися по гарячій лінії, електронною поштою чи по скайпу. Під час оформлення угоди дізнайтесь у менеджера, яким способом вони рекомендують скористатися.

Для отримання цілодобової фінансової допомоги немає нічого простішого, ніж звернутися у мікрофінансову організацію ZEN CREDIT. У цій компанії на нових клієнтів чекає приємний сюрприз — безвідсотковий договір до 5000 гривень. Надалі за стандартної відсоткової ставки 1,5% позичальник отримає цілий каскад знижок — на другу позику ставка складе 0,675%, на третю й четверту 0,6%, на п'яту 0,45%. А починаючи з шостого звернення, клієнти отримають доступ до більш значних сум — до 20000 гривень.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status