Як вирахувати реальну вартість автомобіля

Як вирахувати реальну вартість автомобіля

Бажання мати особистий автомобіль цілком зрозуміле, до того ж купівля престижної марки авто різко підвищує статус його власника. Але, звісно, справа не лише в статусі. Наявність автомобіля дозволяє не залежати від громадського транспорту, здійснювати будь-які поїздки як у межах свого населеного пункту, так і за кордон. У деяких випадках автомобіль є необхідним засобом для ведення бізнесу, наприклад, щоб підкреслити респектабельність фірми, для перевезення вантажів або пасажирів.

Коли мова йде про придбання нової машини в кредит, покупці зазвичай розглядають лише її вартість, іноді згадують про відсотки, але ніяк не враховують тих витрат, з якими доведеться стикнутися при її обслуговуванні. Давайте розглянемо, на що вам доведеться витрачати гроші:

  • переплата за кредитом (24%);
  • паливо (40%);
  • страховка (14%);
  • податки (2%);
  • технічне обслуговування (15%).

Ще 6% становить втрата вартості автомобіля, який вже знаходиться у використанні. Але й цей список далеко не повний, наприклад, у ньому не враховані можливі штрафи, раптові поломки, потрапляння в серйозне ДТП, а також встановлення надійної сигналізації, тюнінг, придбання різних аксесуарів.

Настільки значний перелік витрат (до якого, безумовно, слід додати й виплату тіла кредиту), може серйозно підкосити ваш бюджет. Тому перед оформленням автокредиту намагайтесь проаналізувати всі наслідки такого вчинку. Зазвичай позичальники просто віднімають щомісячні платежі за кредитом зі своєї зарплатні, і вважають, що цілком можуть прожити на залишок суми. Але якщо підійти до цього питання відповідально і врахувати розміри інших витрат на автомобіль, то може виявитись, що на решту суми прожити досить, а то й дуже важко.

У будь-якому випадку, краще заздалегідь прояснити цю ситуацію, ніж зіткнутися з неможливістю повернути борг кредиторові чи різко знизити якість життя. Якщо ж тимчасові фінансові складнощі таки настали, Ви завжди можете оформити кредит без відсотків. До речі, ця процедура триватиме не більше 10–15 хвилин, а з документів знадобляться лише паспорт та ІПН, так що за потреби Ви можете швидко отримати потрібну суму на особисту картку для підтримки звичного рівня свого життя.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status