Як позбутися від бажання придбати чергову непотрібну річ

Як позбутися від бажання придбати чергову непотрібну річ

Гроші, а вірніше, їхня кількість, помітно впливають на наше життя, роблять його або більш щасливим, або зовсім невтішним. Нерозумно заперечувати, що саме гроші дають нам відчуття радості, безтурботності і задоволення, адже ми отримуємо можливість в будь-яку хвилину задовольнити всі наші потреби. Звісно, потрібно правильно використовувати цей фінансовий інструмент, щоб позитивні відчуття тривали якомога довше, а не закінчувалися одразу після купівлі.

Зазвичай нове плаття тішить нас до першої появи в ньому в колі друзів чи колег. Навіть повторне надягання наряду вже не дає почуття радості, а якщо носити те ж саме плаття упродовж двох-трьох років, воно вже не викличе у своєї власниці нічого, крім роздратування. Фактично виходить, що ми купуємо не товари, а певні почуття, наприклад, почуття зверхності (норкова шубка), почуття гордості (нові чобітки) чи почуття винятковості (сумочка від Шанель).

Що з цим робити?

Можливо, варто спробувати купувати не речі, які в найближчий час перестануть тішити вас своєю новизною, а витратити гроші на нові враження, які надовго залишаться в пам'яті, завжди викликаючи приємні асоціації? Однак більшість людей, особливо жінок, не погодяться з таким трактуванням, оскільки враження від подорожей, вечірок чи відвідування концерту улюбленого співака не дають головного — почуття володіння.

Дійсно, вирушаючи в магазин за новою блузкою чи кавовими чашками, Ви вже щасливі. Думки про ще не здійснену купівлю піднімають настрій, а сам процес вибору товару пов'язаний з великим задоволенням. Але як тільки товар придбано, ці щасливі відчуття помітно тускніють, і в найближчому часі Ви й не згадаєте, скільки радості приніс вам похід у магазин.

Виходить, що шопінг, як засіб для підняття настрою і отримання задоволення, працює лише до моменту оплати. Так може, не варто витрачати гроші на чергову купівлю, а просто пройтися зі своєю подругою яскраво освітленими торговими залами, придивляючись до нових моделей одягу чи аксесуарів?

Спробуйте гуляти бутиками, нічого не купуючи, а просто приміряючи те чи інше пальто, костюм чи колечко з діамантом. Таке проведення часу буде цілком корисне — по-перше, Ви сповна отримаєте задоволення від споглядання вітрин, а по-друге, заощадите гроші на дійсно необхідне й цінне придбання, наприклад, на зимову гуму для машини чи нову сантехніку. Що, погодьтеся, не менш важливо, ніж нова губна помада чи чергова мереживна білизна.

Але що робити, якщо Ви все-таки знайшли сукню вашої мрії, яка ідеально підходить до нових босоніжок? Звісно, доведеться її купити, незважаючи на високу вартість. А кошти, яких бракує, завжди можна отримати в мікрофінансовій організації, яка видає швидкі гроші без довідок і поручителів та довгого очікування.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту