Як позбутися від бажання придбати чергову непотрібну річ

Як позбутися від бажання придбати чергову непотрібну річ

Гроші, а вірніше, їхня кількість, помітно впливають на наше життя, роблять його або більш щасливим, або зовсім невтішним. Нерозумно заперечувати, що саме гроші дають нам відчуття радості, безтурботності і задоволення, адже ми отримуємо можливість в будь-яку хвилину задовольнити всі наші потреби. Звісно, потрібно правильно використовувати цей фінансовий інструмент, щоб позитивні відчуття тривали якомога довше, а не закінчувалися одразу після купівлі.

Зазвичай нове плаття тішить нас до першої появи в ньому в колі друзів чи колег. Навіть повторне надягання наряду вже не дає почуття радості, а якщо носити те ж саме плаття упродовж двох-трьох років, воно вже не викличе у своєї власниці нічого, крім роздратування. Фактично виходить, що ми купуємо не товари, а певні почуття, наприклад, почуття зверхності (норкова шубка), почуття гордості (нові чобітки) чи почуття винятковості (сумочка від Шанель).

Що з цим робити?

Можливо, варто спробувати купувати не речі, які в найближчий час перестануть тішити вас своєю новизною, а витратити гроші на нові враження, які надовго залишаться в пам'яті, завжди викликаючи приємні асоціації? Однак більшість людей, особливо жінок, не погодяться з таким трактуванням, оскільки враження від подорожей, вечірок чи відвідування концерту улюбленого співака не дають головного — почуття володіння.

Дійсно, вирушаючи в магазин за новою блузкою чи кавовими чашками, Ви вже щасливі. Думки про ще не здійснену купівлю піднімають настрій, а сам процес вибору товару пов'язаний з великим задоволенням. Але як тільки товар придбано, ці щасливі відчуття помітно тускніють, і в найближчому часі Ви й не згадаєте, скільки радості приніс вам похід у магазин.

Виходить, що шопінг, як засіб для підняття настрою і отримання задоволення, працює лише до моменту оплати. Так може, не варто витрачати гроші на чергову купівлю, а просто пройтися зі своєю подругою яскраво освітленими торговими залами, придивляючись до нових моделей одягу чи аксесуарів?

Спробуйте гуляти бутиками, нічого не купуючи, а просто приміряючи те чи інше пальто, костюм чи колечко з діамантом. Таке проведення часу буде цілком корисне — по-перше, Ви сповна отримаєте задоволення від споглядання вітрин, а по-друге, заощадите гроші на дійсно необхідне й цінне придбання, наприклад, на зимову гуму для машини чи нову сантехніку. Що, погодьтеся, не менш важливо, ніж нова губна помада чи чергова мереживна білизна.

Але що робити, якщо Ви все-таки знайшли сукню вашої мрії, яка ідеально підходить до нових босоніжок? Звісно, доведеться її купити, незважаючи на високу вартість. А кошти, яких бракує, завжди можна отримати в мікрофінансовій організації, яка видає швидкі гроші без довідок і поручителів та довгого очікування.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status