Безвідсотковий кредит: де взяти позику під 0%

Безвідсотковий кредит: де взяти позику під 0%

Коли на очі потрапляє реклама про безвідсоткові кредити, це одразу насторожує людину та викликає певну недовіру. Дійсно, важко повірити, що фінансові компанії готові дати кредит під 0, при цьому не нарахувавши великих комісій та інших прихованих платежів. Але у сучасному світі позика без відсотків є звичайною послугою, якою можуть скористатися громадяни України з різним соціальним статусом. Як таке можливо, та де взяти позику під 0%, щоб не натрапити на шахраїв? На це питання дасть відповідь кредитний брокер «ZENCREDIT», який допоможе знайти надійну мікрофінансову організацію.

Чи можна взяти кредит онлайн на карту під 0 у банку?

Можливо вас це здивує, але кредит без відсотків можна отримати не тільки у МФО, але й в банку. Звісно, це не буде велика сума, але її буде достатньо для вирішення поточних фінансових проблем. Мова піде про оформлення кредитної картки з пільговим періодом, протягом якого вам не нараховуються відсотки за обслуговування.

Переваги оформлення кредитної картки:

 • отримання грошей на картку без звернення у відділення;
 • витрачати кошти можна одразу та на будь-які цілі;
 • не потрібні довідки про доходи;
 • ліміт на витрати встановлюється індивідуально.

Варто пам’ятати, що у даному випадку кредит онлайн на карту під 0 відсотків актуальний тільки при оплаті товарів та послуг онлайн. Якщо вам потрібно зняти готівку у банкоматі, з вас спишеться певна комісія.

Кредит під 0 відсотків на картку у МФО

Безперечним лідером, який надає кредит онлайн без паспорта та під 0%, являється мікрофінансова організація. Завдяки особливій системі перевірки клієнтів, безвідсотковий кредит може отримати кожен громадянин, причому швидко та без зайвих довідок. Усе, що вам потрібно, це доступ до інтернету та банківська картка. Чому МФО дають кредит під 0 на карту, при цьому навіть відсутні комісії? Враховуючи високий натиск зі сторони конкурентів, мікрофінансові компанії вимушені йти на зустріч клієнтам, тому вони пропонують перший кредит під 0 відсотків. Для отримання грошей вам потрібно заповнити заявку онлайн на сайті кредитора.

Як виглядає процедура оформлення займу під 0%:

 1. На сайті «ZENCREDIT» заповніть кредитний калькулятор (термін, сума) і натисніть на кнопку «підібрати».
 2. Як тільки алгоритм завершить пошук, оберіть будь-яку МФО та перейдіть на офіційну сторінку для подальшої реєстрації.
 3. Уважно заповніть сторінку з персональними даними та прикріпіть банківську картку, на яку будуть переведені кошти.
 4. Отримайте електронний кредитний договір та підтвердьте свою згоду з умовами надання послуг.
 5. Просто гроші кредит буде зарахований протягом 5 хвилин при відсутності проблем у системі банку.

Відсотки по кредиту не нараховуються у тому випадку, якщо ви виконуєте усі умови кредитного договору. У ситуації з прострочкою, МФО має право на списання коштів у якості штрафу.

Переваги кредиту під 0%

Як і будь-які швидкі позики, кредити на карту під 0 мають багато переваг для клієнтів, тому користуються високим попитом серед звичайних громадян.

Переваги безвідсоткових позик:

 1. Швидке оформлення – від 10 до 20 хвилин, в залежності від уважності заповнення анкети та інших факторів зі сторони кандидата.
 2. Онлайн кредити на карту під 0 оформлюються дистанційно на сайті МФО. Таким чином, вам не потрібно їхати до офісу та покидати поточне місцезнаходження.
 3. Отримання грошей на банківську картку без цільових обмежень. Одразу після поповнення балансу клієнт має право витрачати кошти на власний розсуд.
 4. Кредит на карту під 0 доступний у мікрофінансовій організації цілодобово та без вихідних.
 5. Не потрібні довідки про доходи та поручителі.
 6. Не зважаючи на переваги, кредит на карту під 0 відсотків має певні особливості, які необхідно враховувати. Навіть якщо ви хочете отримати безвідсотковий кредит на авто у МФО, враховуйте наступні особливості:
 7. Відсоткова ставка. При першому зверненні проценти за обслуговування відсутні. Наступні заявки на кредит будуть розраховані, відповідно до прейскуранту МФО (у середньому це 0,5-1,5% в день).
 8. Сума. Кредит онлайн на картку без відсотків не може бути виданий на велику суму. Як правило, це не більше 5-10 тисяч гривень.
 9. Термін. Для першої позики встановлюється обмежений термін – до 15 днів.

Як бачите, перераховані особливості мають жорсткі обмеження, що дає змогу кредитору знизити ризик, пов'язаний з невиплатою.

Для чого потрібен кредит під 0 на картку?

Взагалі, позики створені для того, щоб людина змогла реалізувати свої бажання по придбанню тих чи інших послуг і речей. Не має особливого значення, це безвідсотковий кредит на техніку або на покупку автомобіля, бо гроші можуть знадобитись на будь-які цілі.

Безвідсотковий кредит потрібен для придбання:

 • побутової техніки;
 • мобільної техніки;
 • різноманітних товарів у магазині;
 • послуг (медичних, страхових та інших).

Як би там не було, а у більшості випадків гроші на карту під 0 потрібні до зарплати, коли необхідно вирішити фінансові проблеми вже сьогодні. Знайти надійну мікрофінансову організацію вам допоможе сучасний сервіс підбору «ZENCREDIT». Ми знайдемо МФО з найкращими умовами, враховуючи індивідуальні особливості та потреби.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status