Де взяти кредит, якщо ти в чорному списку?

Де взяти кредит, якщо ти в чорному списку?

Згідно зі статистикою Бюро Кредитних Історій в чорний список боржників по кредитам потрапило понад 300 тис. громадян. Судячи з нестабільної економічної ситуації і значним сумам по списаним «проблемним» позиковими коштами, ніяка серйозна банківська організація не піде назустріч недобросовісному клієнту. Як взяти кредит, якщо ви вже знаходитесь в чорному списку банків України і вирішити, нарешті, свої фінансові питання?

Як потрапляють в ЧС?

Чорний список ― це електронна база особистих даних клієнтів, які не дотримуються умов договору по позиці. Це може бути єдиний реєстр УБКІ, внутрішній ЧС однієї фінансової організації, а також список колекторів і судових приставів. У досьє позичальника міститься:

 • ПІБ;
 • адреса проживання і місця реєстрації;
 • інформація про сімейний стан, посаду, заробітну плату;
 • кредитна історія.

Якщо ви потрапили в ЧС якогось банку, то автоматично втрачаєте шанси отримати серйозну фінансову допомогу в іншій банківській установі. Або вам запропонують дуже невигідні умови з низьким лімітом і високими відсотками, зажадають величезну заставу або додаткові довідки, на збір яких піде дорогоцінний час.

чорний список кредит

Потрапити в ЧС ви можете через:

 • регулярних прострочень по платежах;
 • надання неправдивих особистих даних;
 • ігнорування вимог банку;
 • відкритих судових розглядів;
 • будь-яких шахрайських дій (наприклад, спроба взяти мікропозику за чужим паспортом);
 • нецільового використання позикових коштів;
 • поручительства за непогашений кредит.

Найприємніший випадок - це помилка співробітників банку або БКІ. Тут досить надати переконливі аргументи і оскаржити неправильне рішення.

Як відновити репутацію?

Взяти кредит з чорним списком в Україні можна, але складно. Легше виправити ситуацію:

 • погасити заборгованість, сплатити пені, комісії і штрафи;
 • відкрити в банківській організації, з якою виник конфлікт, депозитний або зарплатний рахунок;
 • проводити через цю установу різні платежі (наприклад, сплачувати комуналку).

«ZENCREDIT» рекомендує! Щоб реабілітуватися в БКІ, постарайтеся поліпшити свою історію і підняти рейтинг, успішно закриваючи мікропозики в МФО (мікрофінансових організаціях).

Як не стати небажаним позичальником?

Щоб уникнути конфлікту з фінустановами і не думати, де ж взяти кредит, якщо я в чорному списку, тверезо оцінюйте свої можливості, а також:

 • ретельно вивчайте договір з банком, перевіряючи кожен пункт і підпункт;
 • надавайте тільки правдиву інформацію;
 • контролюйте баланс позикових коштів;
 • своєчасно здійснюйте рефінансування.

Не ставайте поручителем по сумнівним операціям і свідомо безповоротним позикам.

Кому дають кредит з чорним списком в Києві і по всій Україні?

Оформити позику з неблагонадійною кредитною історією можуть:

 • жінки, які потребують грошових коштів до нарахування допомоги по догляду за дитиною;
 • студенти, яким потрібно орендувати житло, придбати навчальні матеріали та ін .;
 • люди, які виживають на зарплату, що потрапили в складну життєву ситуацію;
 • пенсіонери, яким необхідні ліки, хірургічне втручання тощо.

Отримати кредит на карту з чорним списком можуть всі, хто втратив дохід через локдаун, а тепер потребує термінову позику.

Як взяти кредит, якщо ви в чорному списку боржників України?

Якщо у вас з'явилися проблеми з грошима, а кредитна репутація сильно зіпсована, безвідмовно отримати матеріальну допомогу можна:

 1. У знайомих і близьких (якщо у них є, що давати в борг).
 2. У ломбарді, залишивши під заставу ювелірні прикраси, техніку, будівельні інструменти тощо. Врахуйте, відсотки в таких організаціях дуже високі, а терміни погашення заборгованості - мінімальні.
 3. Обидва варіанти не дуже привабливі. Є ще один спосіб - звернутися в МФО. Навіть якщо банк не схвалив вашу заявку, в таких установах отримати гроші в борг можна швидко і без відмови, в будь-який час щодня (навіть в державні свята і вночі), не виходячи з дому. Головне, мати стабільний дохід і відповідати простим вимогам: мати паспорт, ІПН, електронну пошту, номер мобільного телефону та доступ до Інтернету. Новачкам і повторним позичальникам пропонують участь в програмах лояльності та акціях - що є ще одним плюсом.

Чим допоможе «ZENCREDIT»?

Інтернет рясніє пропозиціями різних МФО. Тому зробити правильний вибір без допомоги експертів досить складно. «ZENCREDIT» зробить всю роботу за вас. Ми ― сервіс підбору мікропозик і кредитів за всіма існуючими МФО в Україні. Наші переваги:

 1. Користуючись нашими послугами, ви знайдете найбільш оптимальний спосіб отримання позики в чесних і надійних компаніях. Наші досвідчені співробітники не тільки подбали про зручний інтерфейс сайту, але й приділили увагу безпеці особистих даних своїх клієнтів, використовуючи SSL-технології та сертифікати PCI DSS ―  так ризик шахрайства та хакерських атак повністю відсутній.
 2. Вивчили рейтинг мікрофінансових організацій і історію їх діяльності, наявність ліцензії на офіційну видачу позик. Завдяки цьому ми пропонуємо тільки перевірені організації, що пропонують максимально вигідні та комфортні умови. Досить налаштувати систему фільтрів і отримати вигідну для себе пропозицію.
 3. Наш агрегатор підбору мікропозик і кредитів завжди в курсі стану економічного ринку, тому ми підбираємо для вас тільки актуальну, достовірну інформацію. Якщо на якомусь етапі у вас виникнуть питання, технічна допомога надасть необхідну консультацію.

Не знаєте, де взяти кредит, якщо міститесь в чорному списку в Україні? Не біда! Використовуйте «ДЗЕНКРЕДІТ» і отримайте повний огляд МФО для підбору вигідної угоди.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status