Згідно зі статистикою Бюро Кредитних Історій в чорний список боржників по кредитам потрапило понад 300 тис. громадян. Судячи з нестабільної економічної ситуації і значним сумам по списаним «проблемним» позиковими коштами, ніяка серйозна банківська організація не піде назустріч недобросовісному клієнту. Як взяти кредит, якщо ви вже знаходитесь в чорному списку банків України і вирішити, нарешті, свої фінансові питання?
Як потрапляють в ЧС?
Чорний список ― це електронна база особистих даних клієнтів, які не дотримуються умов договору по позиці. Це може бути єдиний реєстр УБКІ, внутрішній ЧС однієї фінансової організації, а також список колекторів і судових приставів. У досьє позичальника міститься:
- ПІБ;
- адреса проживання і місця реєстрації;
- інформація про сімейний стан, посаду, заробітну плату;
- кредитна історія.
Якщо ви потрапили в ЧС якогось банку, то автоматично втрачаєте шанси отримати серйозну фінансову допомогу в іншій банківській установі. Або вам запропонують дуже невигідні умови з низьким лімітом і високими відсотками, зажадають величезну заставу або додаткові довідки, на збір яких піде дорогоцінний час.
Потрапити в ЧС ви можете через:
- регулярних прострочень по платежах;
- надання неправдивих особистих даних;
- ігнорування вимог банку;
- відкритих судових розглядів;
- будь-яких шахрайських дій (наприклад, спроба взяти мікропозику за чужим паспортом);
- нецільового використання позикових коштів;
- поручительства за непогашений кредит.
Найприємніший випадок - це помилка співробітників банку або БКІ. Тут досить надати переконливі аргументи і оскаржити неправильне рішення.
Як відновити репутацію?
Взяти кредит з чорним списком в Україні можна, але складно. Легше виправити ситуацію:
- погасити заборгованість, сплатити пені, комісії і штрафи;
- відкрити в банківській організації, з якою виник конфлікт, депозитний або зарплатний рахунок;
- проводити через цю установу різні платежі (наприклад, сплачувати комуналку).
«ZENCREDIT» рекомендує! Щоб реабілітуватися в БКІ, постарайтеся поліпшити свою історію і підняти рейтинг, успішно закриваючи мікропозики в МФО (мікрофінансових організаціях).
Як не стати небажаним позичальником?
Щоб уникнути конфлікту з фінустановами і не думати, де ж взяти кредит, якщо я в чорному списку, тверезо оцінюйте свої можливості, а також:
- ретельно вивчайте договір з банком, перевіряючи кожен пункт і підпункт;
- надавайте тільки правдиву інформацію;
- контролюйте баланс позикових коштів;
- своєчасно здійснюйте рефінансування.
Не ставайте поручителем по сумнівним операціям і свідомо безповоротним позикам.
Кому дають кредит з чорним списком в Києві і по всій Україні?
Оформити позику з неблагонадійною кредитною історією можуть:
- жінки, які потребують грошових коштів до нарахування допомоги по догляду за дитиною;
- студенти, яким потрібно орендувати житло, придбати навчальні матеріали та ін .;
- люди, які виживають на зарплату, що потрапили в складну життєву ситуацію;
- пенсіонери, яким необхідні ліки, хірургічне втручання тощо.
Отримати кредит на карту з чорним списком можуть всі, хто втратив дохід через локдаун, а тепер потребує термінову позику.
Як взяти кредит, якщо ви в чорному списку боржників України?
Якщо у вас з'явилися проблеми з грошима, а кредитна репутація сильно зіпсована, безвідмовно отримати матеріальну допомогу можна:
- У знайомих і близьких (якщо у них є, що давати в борг).
- У ломбарді, залишивши під заставу ювелірні прикраси, техніку, будівельні інструменти тощо. Врахуйте, відсотки в таких організаціях дуже високі, а терміни погашення заборгованості - мінімальні.
- Обидва варіанти не дуже привабливі. Є ще один спосіб - звернутися в МФО. Навіть якщо банк не схвалив вашу заявку, в таких установах отримати гроші в борг можна швидко і без відмови, в будь-який час щодня (навіть в державні свята і вночі), не виходячи з дому. Головне, мати стабільний дохід і відповідати простим вимогам: мати паспорт, ІПН, електронну пошту, номер мобільного телефону та доступ до Інтернету. Новачкам і повторним позичальникам пропонують участь в програмах лояльності та акціях - що є ще одним плюсом.
Чим допоможе «ZENCREDIT»?
Інтернет рясніє пропозиціями різних МФО. Тому зробити правильний вибір без допомоги експертів досить складно. «ZENCREDIT» зробить всю роботу за вас. Ми ― сервіс підбору мікропозик і кредитів за всіма існуючими МФО в Україні. Наші переваги:
- Користуючись нашими послугами, ви знайдете найбільш оптимальний спосіб отримання позики в чесних і надійних компаніях. Наші досвідчені співробітники не тільки подбали про зручний інтерфейс сайту, але й приділили увагу безпеці особистих даних своїх клієнтів, використовуючи SSL-технології та сертифікати PCI DSS ― так ризик шахрайства та хакерських атак повністю відсутній.
- Вивчили рейтинг мікрофінансових організацій і історію їх діяльності, наявність ліцензії на офіційну видачу позик. Завдяки цьому ми пропонуємо тільки перевірені організації, що пропонують максимально вигідні та комфортні умови. Досить налаштувати систему фільтрів і отримати вигідну для себе пропозицію.
- Наш агрегатор підбору мікропозик і кредитів завжди в курсі стану економічного ринку, тому ми підбираємо для вас тільки актуальну, достовірну інформацію. Якщо на якомусь етапі у вас виникнуть питання, технічна допомога надасть необхідну консультацію.
Не знаєте, де взяти кредит, якщо міститесь в чорному списку в Україні? Не біда! Використовуйте «ДЗЕНКРЕДІТ» і отримайте повний огляд МФО для підбору вигідної угоди.