Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Безвідсотковий кредит-займ на карту в Україні

Кредит онлайн на карту в Україні став одним з найпоширеніших способів усунення короткочасних фінансових складнощів. Цей варіант вирізняється швидкістю й простотою, адже для того, щоб оформити позику, не потрібно навіть покидати будинок, а перелік висунутих вимог і документів зведено до мінімуму. Такий вид позик зазвичай надають мікрофінансові організації (МФО).

На жаль, деякі такі кредитори вимагають від клієнтів розплачуватися за швидкість та зручність надання послуг високою процентною ставкою. А чи можна в Україні отримати кредит онлайн без відсотків? Так, якщо вміти правильно обирати МФО. Чимало українців вважають за краще звертатися у ZEN CREDIT. Крім готовності надати мікропозику без відсотків, ця МФО має ще низку переваг.

Процентна ставка та доступні суми

Компанія «Дзен Кредит» дійсно може запропонувати клієнту безвідсотковий кредит. Ця пропозиція поширюється на позичальників, які вперше звернулись за фінансовою допомогою. Реальний відсоток переплати починається тільки з другого звернення. Так, за повторного запиту позичальник зіткнеться з процентною ставкою в 0,675%, за третього і четвертого — 0,6%, п'ятого — 0,45%. Стандартна відсоткова ставка дорівнює 1,5%, але зустрічається вона вкрай рідко з огляду на тотальні знижки. Навіть якщо клієнт позичає гроші в шостий і наступні рази, він цілком може розраховувати, що, наприклад, під час якої-небудь акції (а такі проводяться регулярно) сума переплати буде знижена.

Клієнт-новачок може розраховувати максимум на 5000 гривень, що значно перевищує кредитний ліміт новачкам у більшості інших МФО. Згодом максимально доступна сума зростатиме, досягнувши в підсумку 20 000 грн. Мінімальний термін позики складає 1 день, верхня межа дорівнює 30 дням.

Швидкість надання послуг в онлайн-режимі

Задля звернення до ZEN CREDIT вам не доведеться покидати стін рідного дому. Все, що знадобиться, — це доступ в Інтернет. А отже, місце проживання та поточного місцезнаходження не мають ніякого значення. Це може бути Київ, Харків, Одеса, Первомайськ, Зміїв чи будь-яка інша точка країни, де є можливість «зловити» Мережу.

Взяти позику без відсотків у нашій МФО можна практично моментально. Потрібна кількість вільного часу — від 10 до 20 хвилин. Сюди входить як час, необхідний на оформлення заявки, так і час її обробки, схвалення та переказу коштів на зазначений номер банківської картки.

Список вимог до позичальника зведено до мінімуму:

  • Бути повнолітнім;
  • Мати громадянство України.

Бюрократичної метушні також не варто боятися. Компанія вимагає лише наявності:

  • українського паспорта;
  • ідентифікаційного коду;
  • номера мобільного телефону;
  • номера банківської карти будь-якого українського банку.

Щоб легко отримати безвідсотковий кредит, не знадобляться довідки про доходи та з місця роботи, що особливо актуально для тимчасово непрацюючих або фізичних осіб, які працюють неофіційно. Не потрібна застава або поручителі.

_________

Знайти кредитора, який може надати позику під 0 відсотків швидко та без зайвої метушні — завдання не з простих. Саме тому українці, які реально знаються на цій темі і бажають не в ілюзіях, а насправді оформити кредит без відсотків, віддають перевагу ZEN CREDIT. У нашій МФО відшукано правильний підхід до запитів клієнтів, а тому зростання її популярності серед українців — передбачуване та цілком закономірне явище.

DMCA.com Protection Status