Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Безкоштовні онлайн кредити

Останнім часом в Україні досить поширено брати гроші в позику у мікрофінансових компаніях, але далеко не всі організації пропонують здобувачам лояльні умови кредитування. МФО ZEN CREDIT видає кредит безкоштовно на карту.

Що таке безкоштовніонлайн кредити

Стандартна пропозиція припускає нарахування відсотків за використання кредитних коштів. Переплата розраховується виходячи із відсоткової ставки, і нараховується щодня. Мікропозика без відсотків видається практично без переплат, тобто ви віддаєте ту суму, яку брали в МФО. ZEN CREDIT нараховує символічні 0,01 % у день. Наприклад, якщо візьмете пільговий мікрокредит 20000 грн на строк 15 днів, повернути прийде 20001 гривню.

Вимоги до здобувачів

МФО ZEN CREDIT - ліцензована організація, тому всі вимоги до здобувачів складалися на основі законодавства і внутрішньої політики компанії. Взяти гроші можуть здобувачі, відповідні до наступних вимог:

 • Громадянство України.
 • Наявність діючого паспорта і прописки в будь-якому регіоні країни, ІПН.
 • Повноліття.
 • Наявність мобільного телефону, бажане електронної пошти.

ZEN CREDIT переказує гроші на банківську карту, яка у свою чергу також повинна відповідати деяким критеріям:

 • Видана будь-яким банком України.
 • Активована, не заблокована. Зверніть увагу на термін дії карти, перед теим, як указати її реквізити в заявці.
 • Карта повинна бути іменною.
 • Отримати гроші на карту можуть тільки людина, на чиє ім'я вона оформлене.

Ці вимоги призначені не для того, щоб ускладнити процес оформлення мікропозики, а для запобігання шахрайських дій. 

Хто може взятипозикуонлайн безкоштовно

Стандартні умови кредитування не припускають фіксованої відсоткової ставки. Вона змінюється в залежності від того, який за рахунком мікропозик бере позичальник, і яка сума кредитування.

Претендувати на безкоштовний період кредитування можуть як нові здобувачі, так і постійні клієнти. 

Усім позичальникам, які тільки починають співробітництво з ZEN CREDIT, видається перша мікропозика безкоштовнов якості подарунка за реєстрацію. Так вони одержують шанс оцінити всі переваги кредитування в компанії.

Постійні позичальники не завжди можуть оформити без відсотків. Для них така послуга є періодичним привілеєм.

Переваги мікрокредитування 

Зрозуміти, наскільки вигідне мікрокредитування допоможе порівняння з позичками від банків:

 • Відсоткова ставка. У банку такої пропозиції, як споживчий кредит без відсотків не існує в принципі. 
 • Строки кредитування. Більшість банківська кредитних портфелів мають чіткі умови, у тому числі строки погашення. У мікрофінансовій організації позичальник може сам формувати умови кредитування. Взяти новий кредит можна навіть на 1 день. 
 • Ліміти. Якщо вам не вистачає невеликої суми, ми готові її надати. Мінімальна сума мікропозики - 200 гривень. У банках таких кредитних програм просто немає.
 • Пакет документів. Не вистачає грошей до зарплати? Поки ви зберете всі необхідні документи для банку, її вже точно видадуть. МФО видає першу позику безкоштовно від 18 роківпо паспорту і ІПН. Цей набір завжди є при собі в кожного дорослого громадянина нашої країни. Для нас не має значення кредитна історія, рівень доходу, наявність застави або поручителів.
 • Строки оформлення. У банку ухвалювати рішення можуть від 3 до 5 робочих днів, ми робимо це за 15 хвилин. Для мікрокредитування не потрібно відвідувати відділення, досить подати заявку через інтернет.

Ще один вагомий плюс - для мікрофінансової організації не має значення ваше географічне положення. І в Києві, і у віддаленому населеному пункті можна одержати гроші на однакових умовах.

DMCA.com Protection Status