Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит готівкою в Білій Церкві

Завдяки комфортним умовам онлайн-кредитування кредит готівкою у Білій Церкві втрачає свою популярність. На зміну затяжній бюрократичній процедурі, прийнятій у банківській системі, прийшли швидкі гроші онлайн на карту, що не потребують навіть відвідування офісу компанії.

Взяти гроші в борг у Білій Церкві пропонує безліч мікрофінансових організацій, але далеко не всі з них здатні запропонувати своїм клієнтам насправді щедрі знижки. Однак високі відсотки за мікропозиками давно стали міфом — сьогодні серед населення мають попит послуги «економ-класу», що дозволяють легко долати різноманітні фінансові проблеми.

Взяти кредит у Білій Церкві можна на привабливих умовах, якщо ознайомитися з пропозиціями нашої компанії ZEN CREDIT. Тут дозволяють терміново вирішити питання з відсутністю власних коштів на різні повсякденні потреби. Оформити угоду тут можна в режимі онлайн у будь-який зручний час, і через якихось 15–20 хвилин Ви станете власником потрібної суми, розмір якої залежить від особистих потреб. Стандартні параметри виглядають так:

  • суми — від 200 до 20 000 гривень;
  • термін кредитування — від 1 до 30 днів;
  • відсоткова ставка — 1,5% на день.

Втім, отримати гроші на карту можна й на пільгових підставах. Для нових клієнтів передбачена спеціальна програма з розміром кредитування до 5000 гривень, що дозволяє заощадити на оплаті. Таким чином, перший договір є безвідсотковим, за другим передбачена ставка 0,675%, за третім і четвертим — 0,6%, п'ятим — 0,45%. Так що кредит до зарплати без довідки про доходи та без поручителів не ляже важким тягарем на ваш сімейний бюджет.

DMCA.com Protection Status