Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Спеціальна пропозиція

Наші переваги

Як отримати гроші

Як отримати гроші

Смотреть видео

 • Оберіть суму й термін

 • Заповніть заявку

 • Дочекайтеся рішення

 • Отримуйте зарахування на карту

Що про нас думають наші клієнти

<
 • Петро Мельник, м. Київ

  Петро Мельник, м. Київ

  Немногие финансовые компании в Украине достойны доверия. Ответственно заявляю – ДЗЕН КРЕДИТ достоин. Ребята всегда выручают, как только попрошу! Премного благодарен.

 • Ганна, м. Київ

  Ганна, м. Київ

  Я даже не поверила, когда мне пришла СМС о пополнении карты - не думала, что действительно можно за 15 минут получить кредит, в других организациях ждала перевода часами. Приятно удивили, спасибо.

 • Геннадій, м. Харьків

  Геннадій, м. Харьків

  Когда узнал, что здесь можно получить беспроцентный кредит, понял, что я ваш клиент))). Понравилось не только отсутствие процентов за первый займ, но и скорость обслуживания, всё очень быстро, я даже не успел допить свой кофе)

 • Марта, м. Чернігів

  Марта, м. Чернігів

  Декілька раз позичала в Дзен Кредіт невеликі суми, проте зараз мені потрібно багато грошей на шопінг. Беру 20 000 гривень без побоювань, бо впевнена у чесності компанії.

 • Ігорь, м. Запоріжжя

  Ігорь, м. Запоріжжя

  Дуже вдячний вашій компанії за безкоштовний кредит! І раджу тим, хто сумнівається, відкинути сумніви у сторону. Буду звертатись повторно!

>

Швидкі онлайн кредити і позики на карту

Нестача грошей — явище, що виникає з нізвідки. Причому у кожного різна історія того, як він опинився у грошовій пастці, починаючи з позитивних подій, таких як прийдешнє свято чи купівля чогось приємного для душі, що звело нанівець весь бюджет, і завершуючи серйозними проблемами зі здоров'ям чи несподівано великою сумою у платіжці за комуналку. У таких ситуаціях і часу часто не вистачає, тому є сенс подумати про варіант оформлення кредиту онлайн у нашій компанії ZEN CREDIT. Хоча багато українців все ще сумніваються у вигідності та надійності угод через Інтернет...

Банківське чи мікрокредитування?

Головними кредитними структурами в Україні залишаються банки, оскільки видавати гроші в борг населенню під відсотки — один з їхніх основних напрямків отримання прибутку. Тут можна отримати кредит під кілька десятків відсотків річних, що виглядає привабливою пропозицією. Але не слід забувати про такі важливі нюанси, як обов'язкове страхування, наявність прихованих платежів у договорі, різні додаткові комісії. Таким чином, банківський кредит готівкою супроводжується багатьма неприємними «сюрпризами» під час його сплати.

Чи можуть швидкі позики забезпечити більш прозорий договір? У нас ви можете скористатися онлайн-калькулятором, щоб розрахувати підсумкову суму до погашення, яка буде точною до копійки, без якихось додаткових нарахувань. А що на рахунок конкретних розмірів переплати?

Процентна ставка та її зниження

«ДЗЕН КРЕДИТ» пропонує відсоткову ставку 1,5% на день, що нижче середньоринкового показника (2%). Але така ставка встановлюється аж на шостий кредит і надалі! Суть у тому, що перші 5 позик видаються зі знижками на умовах програми лояльності. Перший кредит онлайн на карту взагалі безкоштовний, з символічними 0,01% (оскільки надавати гроші формально під чисті 0% неможливо через розбіжності з законодавством). Друге звернення супроводжуватиметься 55%-ою знижкою (ставка становить 0,675%), третє і четверте — 60%-65% (0,6%-0,52% на день), п'яте — 70% (0,45%).

Давайте полічимо. Якщо ви берете в борг у нас 1000 гривень на 30 днів (максимальний термін кредитування, тоді як мінімальний — 1 день) вперше, переплата складе 3 гривні. Якщо вдруге на 20 днів, заплатите за послугу 135 грн. Якщо в 5-й раз на 10 днів — 45 грн. І навіть потім, ставши постійним клієнтом нашої компанії, ви можете розраховувати на зниження фіксованої процентної ставки, беручи участь в різних акціях.

А що на рахунок доступних сум?

 • мінімальна сума — 200 гривень;
 • доступна сума за 1–5 кредиту — 5 000 грн;
 • подальші позики онлайн — 20 000 грн.

Важлива кожна хвилина?

Нікому не подобається чекати. Але і банки, і приватні кредитори змушують це робити. Прогресивні громадяни шукають найшвидші шляхи усунення своїх проблем, щоб скоріше забути про фінансові нестатки. Єдиний гідний варіант у цьому випадку — взяти мікропозику, не виходячи з дому, скориставшись пропозицією термінового кредитування. У нас весь процес, починаючи з вибору суми й терміну договору, закінчуючи отриманням SMS про грошове зарахування, триває не більш як 30 хвилин. А якщо раніше ми вже співпрацювали з вами, «ДЗЕН КРЕДИТ» буде готовий перерахувати грошенята протягом п'яти хвилин, без повторної перевірки правильності ваших анкетних даних.

Невимогливість і доступність

Це не зовсім логічно, але більшість кредиторів відмовляє в грошах тим, хто найбільше потребує таких послуг. Важче за інших доводиться студентам, які вийшли на стежину самостійного життя, і пенсіонерам, про яких не завжди готові подбати діти. Домогосподарки, котрі мають невеликий неофіційний дохід та інваліди третьої групи, яким не платять великі зарплати, також не є бажаними клієнтами.

Але ZENCREDIT готовий розглянути кожну заявку і гарантувати високий відсоток схвалення як жителям Києва, так і будь-якого іншого населеного пункту країни. Головне — щоб ви мали такий рівень доходу, який дозволяв би вчасно виконати взяті на себе зобов'язання.

Що потрібно від вас під час подачі заявки?

 • дані паспорта українця / українки;
 • повноліття;
 • чесне та безпомилкове зазначення персональних даних (вони захищені від попадання в треті руки за допомогою передової системи шифрування);
 • дані ІПН;
 • наявність під рукою мобільного телефону та актуальної адреси електронної пошти.

Гроші в кредит видаються моментально, цілодобово, на особисту банківську картку позичальника, причому немає різниці, який у вас банк-емітент. А якщо знадобиться готівка, будь-який найближчий банкомат швидко переведе ваш картковий баланс у готівковий.

До речі, у нас доступні опції пролонгації боргу (якщо не зможете виплатити вчасно), дострокової виплати та оплати частинами. Тобто термін кредитування повністю під вашим контролем.

Грошей немає? Є ZEN CREDIT! 

Головний офіс компанії ZEN CREDIT розташований за адресою: 01030, м Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 27/1. Компанія здійснює свою діяльність на підставі свідоцтва №17594589, виданого Нацкомфінпослуг 19.03.2017 года року. Компанія не надає фінансових послуг особам, які мають кредитну історію з численними порушеннями своїх фінансових зобов'язань. Річна процентна ставка становить 547,5% (без урахування акційних знижок). Приклад розрахунку відсоткової ставки на новий кредит, 1000 грн. на 30 днів до повернення 0,1 грн. Приклад розрахунку відсоткової ставки на третій та наступні кредити, 1000 грн. на 10 днів до повернення 150,00 грн. без урахування спеціальних пропозицій. Мінімальний термін надання кредиту становить 1 день, максимальний визначається датою повернення боргу позичальником у повному обсязі. Приховані платежі, комісійні, страховки та інші додаткові нарахування з клієнтів не стягуються. Державне регулювання - Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг: Адреса: 01001, г. Киев, ул. Бориса Грінченка, 3, тел. (044) 234-39-46, (044) 234-99-07 Сайт: nfp.gov.ua.

Компанія ZEN CREDIT попереджає позичальників про фінансову відповідальність, яка покладається на них у разі невиконання кредитних зобов'язань. Працюючи виключно в законодавчому полі України, компанія має право впливати на боржника за допомогою звернення у судові інстанції, шляхом передачі права на примусове стягнення боргу колекторським компаніям, а також внесенням негативних даних у кредитну історію клієнта, що ускладнить його подальшу взаємодію з кредитними організаціями. Крім того, договір кредитування передбачає нарахування пені у розмірі 2,75% від суми заборгованості за кожен день прострочення платежу, починаючи з дати, яка слідує за вказаною в договорі як остаточний термін погашення кредиту. Клієнт має право скористатися послугою пролонгації періоду дії кредитного договору за умови сплати суми відсоткової ставки за використаний період.

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status